OM2 טכנולוגיות

10.2.21

לאחר פגישה עם מספר קבלנים וביקור בפרויקטים שונים, החלטנו להתקדם עם חברת "סהר פרוייקטים".

התרשמנו שהם עושים עבודה טובה מאוד, תוך מתן שירות אדיב ומהיר ושמחים לפתור כל בעיה כאן ועכשיו, גם אחרי סיום הפרויקט. תהליך של בניית משרד מאפס, הוא תהליך מורכב ולא פשוט בכלל ועם כל זה, הרגשנו שיש מי שדואג לנו ומלווה אותנו יד ביד בקבלת החלטות ושיתוף פעולה נפלא והרמוני עם מנהל הפרויקט והאדריכלית.

ממליצים בחום!

המלצה של רון טלר, עורכי דין

8.2.21

אני שמח להעלות על הכתב את המלצתי החמה על "סהר פרוייקטים"..

אשר ריכזו תחתיהם את כל שלב ההקמה והביצוע של משרדנו - משרד עורכי דין בשטח של כ 270 מ"ר במרכז העסקים הראשי שבמודיעין.

 

כמשרד מוביל, בעל פרופיל גבוה, היה חשוב לנו שהאיכות תשוקף לא רק בעשייה המשפטית היום יומית, אלא גם במכלול הפרטים הקטנים והנראות כלפי חוץ, ועל כן, היה חשוב לנו להפקיד את הפרויקט כולו – מהחל ועד כלה – בידיים של גוף ריכ וזי ומקצועי אחד – בעל ניסיון רב בביצוע פרויקטים בסדר גודל שכזה.

 

שמחנו לגלות לא רק גוף מקצועי מהמעלה הראשונה, אלא גם צוות של אנשים שהפכו להיות משפחה: סער, אנר וחן – שגילו מקצועיות וזמינות מסביב לשעון וזאת עד לסיומו של הפרויקט באיכות מעולה וחשוב לא פחות: תוך עמידה קפדנית בלוח הזמנים שסוכם.

 

אני ממליץ בחום.

המלצה של חברת פיתוח בגן

27.10.20

הרינו לשבח את איכות העבודות של חברת סער פרויקטים ושיפוצים בע"מ והעמידה בלוחות הזמנים.

חברת סער פרויקטים ניהלו את הקמת משרדנו במסירות וביעילות, תוך תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר ונתנו מענה לכל שאלה ו/או בעיה שנתקלנו בה במהלך תקופת הבניה

ערן רוזנפלד -מנכ״ל אפטר סקול

21.10.20

חברת סהר פרויקטים היו אחראים על שיפוץ המשרד שלנו באופן מלא.

גם סהר וגם הצוות שלו היו מעורבים בכל שלבי הפרויקט. החשש הגדול ביותר בשיפוץ מעבר לקבלן מקצועי ומבין הוא נושא השקיפות וההוגנות וכאן אני יכול בהחלט לתת ציון גבוה מאד. ממליץ בחום

אפרים דומב

20.7.20
"אני ושותפי רכשנו משרד בבניין הכשרת הישוב בבני ברק"

כאדריכל ומלווה לביצוע חלוקה והכשרתו ממעטפת לגמר לקחנו את משרדו של חגי נגר. לאחר מכרז נבחר קבלן מבצע "סער פרויקטים". כעת כשהמשרד מוכן אנחנו יכולים לחלוק שבחים לחברת סער פרויקטים על הביצוע, העבודה המקצועיות, העמידה בלוחות הזמנים שנקבעו, השקט שליווה אותנו לאורך כל המסע המלווה בחיוך. הפועלים, מנהל העבודה, הפיקוח שלו, האירו פנים ועברנו  חוויה טובה של התנהלות. שמח להמליץ על בעלי מקצוע כאלו.

ידין קאופמן אחזקות בע"מ

25.3.20

"עם סהר פרוייקטים התחלנו לעבוד באוקטובר 2019 עד היום, ואני ממליץ בחום.

רכשתי משרדים במצב מעטפת וסהר פרוייקטים עשו עבודה מצויינת בהפיכת חלל ריק למשרדים איכותיים, נוחים ויפים. עבודתם מדוייקת ונקייה עם גימורים בסטנדרט גבוה. התהליך התבצע באדיבות ובשלו וה, עם זמינות והקשבה לכל סוגייה שעלתה.

 

גם לאחר אכלוס המשרדים, סהר פרוייקטים עדיין מוכנים לתת מענה במקרה הצורך."

אמיתי טפלא (מייסד ובעלים של TOTAL MEDIA)

1.12.19

"סהר פרוייקטים ביצעו עבורנו Total Media Ltd. .

שיפוץ משרד מקיף ביותר בשטח של כ- 350 מ"ר, החל מהריסה עד למעטפת ובניה מ- א ועד ת, כולל החלפת כל מערכת המיזוג. תמונת הנושא של העמוד הזה היא ה"אחרי". העבודה עם סהר היתה נוחה ונעימה. היתה עמידה בלוחות הזמנים וביצוע ברמה גבוהה. למרות שהפרוייקט בוצע בתוך בניין משרדים פעיל, לא היתה כל הפרעה לשאר הדיירים. סהר עצמו נתן לנו הרבה שקט נפשי במהלך הבניה והרגשה שיש על מי לסמוך גם אחרי שהצ'ק האחרון נפרע."

יפית בן צור

22.8.19
"שיפוץ יכול להיות סיוט, לשמחתי, גיליתי שאפשר גם אחרת.

ההתנהלות מול בעלי המקצוע הייתה מאוד נעימה. הם שמרו לאורך כל השיפוץ על ניקיון וסדר, היו סבלניים, אכפתיים ומקצועיים. 

קיבלתי מענה לכל בקשותיי והכל נעשה בחיוך.

אין ספק שזאת הייתה חוויה נעימה ואני מאוד מרוצה מהתוצאה!

ממליצה בחום".

ניצן​ הורביץ, מעצב פנים

16.7.19
"המפגש עם בעלי מקצוע חדשים תמיד מייצר אתגרים, שמחתי לגלות בעבודה משותפת עם סהר".

כי עומד מולי גוף מקצועי, מנוהל נכון ובעיקר קשוב.

מצאתי את העבודה יסודית, אכפתית ומסודרת, מה שתרם להצלחת הפרוייקט.

תודה לכם ומאחל לנו שיתופי פעולה בעתיד".

זהר בן לביא, אדריכל B. Arch

27.11.18

"את סהר פרויקטים גילינו לאחר שהקבלנים הקבועים שאיתם אנחנו עובדים היו לא זמינים לעבודה והיינו צריכים קבלן חדש. קיבלנו עליו המלצה אך המלצות לא תמיד מוכיחות את עצמן, הפעם ההמלצה הייתה מצוינת.

1)קיימת תחושה אמיתית גם לנו וגם ללקוחות שלסהר אכפת! אכפת שהלקוח, קשה ככל שיהיה, יקבל את מה שהוא רוצה. אכפת לו מהעובדים שלו דבר שמשפיע על התנהלות של כל אנשי המקצוע בשטח כלפי הסביבה שבה הם עובדים. במציאות שבא אנשי מקצוע עושים את המוטל עליהם בעיקר בכדי לקבל כסף, אכפתיות אמיתית היא תכונה נדירה ואם כבר נתקלים כדאי לשמור עליה היטב. כל אדם רוצה להרגיש שהוא "מטופל" ע"י אדם שאכפת לו ממנו.


2)עוד מחלה נפוצה בשוק העבודה שלנו היא התייחסות לעמידה בזמנים כאל משהו רצוי אך לא הכרחי. גרמנים אנחנו לא וכנראה שגם לעולם לא נהיה, אבל איש מקצוע איכותי נמדד בין השאר באמינות שלו. כשסהר נוקב בלוח זמנים לסיום עבודה מסוימת הוא מתחייב ויודע לעמוד בזה. הוא יעשה הכל וילחיץ את כל הגורמים השותפים לתהליך (כולל אותי אגב..) כדי שזה יקרה!


3)שימת לב לפרטים היא מרכיב חשוב בביצוע פרויקט בניה ועיצוב, המכיל מאות ואלפי פרטים הדורשים התייחסות. כבר בשלב שבו סהר בודק את כתב הכמויות והשרטוטים המשמשים לתמחור העבודה שלו ניכר שהוא משקיע זמן ונכנס לפרטים בכדי להבין את העבודה לעומק. תמחור נכון הוא חשוב למניעת אי הבנות בתהליך הבניה ויצירת מצב שהמחיר שהוגדר בהתחלה יהיה רלוונטי גם בסוף הבניה.


אכפת לנו מהלקוחות שלנו ואנו ממליצים על סהר פרויקטים כקבלן שיוביל את ביצוע שיפוץ הבית שלהם. בחלק גדול מהמקרים מדובר בהשקעה הכספית הכי גדולה שאנשים אלו עשו בחייהם (למעט רכישת הבית עצמו). מדובר לעיתים קרובות בתהליך קשה עם לא מעט עליות וירידות אמוציונליות. כמתכנן וכמעצב שלוקח אחריות על כל תהליך יצירת העיצוב חשוב לי חווית המפגש והעבודה בין הלקוח שלי שסומך עלי לקבלן המבצע. נכון לעכשיו כל הלקוחות הודו לי על כך שהמלצתי להם על סהר פרויקטים בלי שום "חוץ מ..." או "אבל" פשוט מודים בפה מלא – כולם! ומנסיון העבר שלי זה רחוק מלהיות מובן מאליו."

גליה רוזנבליט, מנהלת מחלקת בינוי ב"מוסדות חינוך"

8.1.17
"שלום רב,
חברת סהר פרויקטים מבצעת עבור חברת "מוסדות חינוך" בניית חדרי כושר, אולמות חוגים, משרדי מנהלים וכן שיפוץ ובינוי נוספים.

העבודה מבוצעת ללא דופי, תוך הקפדה ברורה על עמידה בלו"ז וכן בהתאם לתקציב.
יש לציין את השרות המהיר והאדיב הן של מנהלי החברה והן של עובדיה וכן מתן פתרונות יצירתיים בדרך להשגת תוצאה מושלמת.
לפיכך,
הנני ממליצה בחום התקשרות עם חברה זו."

יעל אלגום קקון, אדריכלית פנים

7.12.15

"שמי יעל אלגום קקון, אדריכלית פנים מעל לעשור.

מתכננת דירות מקבלן, בתים פרטיים, שיפוצים, משרדים וחנויות.

במסגרת העבודה שלי אני עובדת עם צוותים שגיבשתי במשך השנים.

 

עם סהר והצוות שלו, מסהר פרויקטים, התחלתי לעבוד בשנת 2008 ועד היום.

סהר וצוותו מובילים רמת עבודה בסטנדרט גבוה ביותר, משלב הבניה ועד הגמרים המושלמים.

לסהר ראש גדול, כך שמכין עצמו טכנית ומקצועית לכל אתגר שאציב בפניו.

מעבר למקצועיות המשובחת אציין את השקט שמעניק ללקוחות שלי, את האמון, האכפתיות ונהמענה לכל אתגר הניצב בשטח.

סהר הוא יד ימיני."