רובי בכור, מנכ"ל קרן רעות

20.7.21

"סהר היקר, עם סיום פרויקט בניית המשרדים של רעות במגדל ספיר שברוחב תובל 40 רמת גן, רוצה להודות לחברת סהר פרויקטים על ביצוע

מצוין של עבודה שהסתיימה לשביעות רצוננו המלאה. כבר בשיחתנו הראשונה בה פנינו אליך לבחינת התקשרות לביצוע העבודות, הבעת נכונות והיענות מלאה לבקשותינו. שמחתי מאוד על הבחירה בחברתכם לביצוע הפרויקט אשר למן הרגע הראשון היה נראה שהבחירה היא נכונה וזאת הוכחתם במהלך

כל תקופת העבודות. חשוב לציין כי האנשים שייצגו את החברת סהר פרויקטים, החל ממנהל הפרויקט אנר בחישב דרך מנהל העבודה אלעד כהן ועד אחרון

העובדים שלכם לאורך כל הפרויקט גם שהתעוררו מחלוקות ותקלות. ניכר היה שחשוב לנציגים שהדברים יטופלו לשביעות רצוננו המלאה ובמקצועיות רבה.

שמח לומר שאני מאוד שבע רצון מהביצוע ומהתוצאה הסופית של משרדי החברה ועל כך אני רוצה להביא הערכתי הרבה לך סהר ולחברת

סהר פרויקטים אשר ביצע את הפרויקט.

מאחל הצלחה בהמשך הדרך.

OM2 טכנולוגיות

10.2.21

"לאחר פגישה עם מספר קבלנים וביקור בפרויקטים שונים, החלטנו להתקדם עם חברת "סהר פרויקטים".

התרשמנו שהם עושים עבודה טובה מאוד, תוך מתן שירות אדיב ומהיר ושמחים לפתור כל בעיה כאן ועכשיו, גם אחרי סיום הפרויקט. תהליך של בניית משרד מאפס, הוא תהליך מורכב ולא פשוט בכלל ועם כל זה, הרגשנו שיש מי שדואג לנו ומלווה אותנו יד ביד בקבלת החלטות ושיתוף פעולה נפלא והרמוני עם מנהל הפרויקט והאדריכלית.

ממליצים בחום!

עו"ד רון טלר

8.2.21

"אני שמח להעלות על הכתב את המלצתי החמה על "סהר פרויקטים"...

אשר ריכזו תחתיהם את כל שלב ההקמה והביצוע של משרדנו - משרד עורכי דין בשטח של כ 270 מ"ר במרכז העסקים הראשי שבמודיעין.

כמשרד מוביל, בעל פרופיל גבוה, היה חשוב לנו שהאיכות תשוקף לא רק בעשייה המשפטית היום יומית, אלא גם במכלול הפרטים הקטנים והנראות כלפי חוץ, ועל כן, היה חשוב לנו להפקיד את הפרויקט כולו – מהחל ועד כלה – בידיים של גוף ריכוזי ומקצועי אחד – בעל ניסיון רב בביצוע פרויקטים בסדר גודל שכזה.שמחנו לגלות לא רק גוף מקצועי מהמעלה הראשונה, אלא גם צוות של אנשים שהפכו להיות משפחה: סהר, אנר וחן – שגילו מקצועיות וזמינות מסביב לשעון וזאת עד לסיומו של הפרויקט באיכות מעולה וחשוב לא פחות: תוך עמידה קפדנית בלוח הזמנים שסוכם.

אני ממליץ בחום."

יאיר לוי, אסטרטגיה בנדל"ן

21.12.21

"חברת סהר פרויקטים נבחרה לבצע עבורנו את הקמת המשרדים החדשים במגדל ספיר, רמת גן.

חברתנו עוסקת בניהול עסקאות נדל"ן ותיווך נכסים מניבים, לכן היה חשוב לנו לשים דגש על אסתטיקה ואיכות.

למרות שהעבודה דרשה הקפדה על הפרטים ודיוק רב, סהר פרויקטים ביצעו זאת בצורה מושלמת ונתנו פתרון לכל בעיה שעלתה,

תוך עמידה בלוח הזמנים.

העובדים, מהראשון ועד האחרון, היו אדיבים, מקצועיים ונתנו מענה לכל בקשה או בעיה שעלתה.

שמחים מאוד מהתוצאה וממליצים בחום."

חברת פיתוח בגן

27.10.20

"הרינו לשבח את איכות העבודות של חברת סער פרויקטים ושיפוצים בע"מ והעמידה בלוחות הזמנים.

חברת סער פרויקטים ניהלו את הקמת משרדנו במסירות וביעילות, תוך תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר ונתנו מענה לכל שאלה ו/או בעיה שנתקלנו בה במהלך תקופת הבניה"

ערן רוזנפלד מנכ"ל אפטר סקול

21.10.20

"חברת סהר פרויקטים היו אחראים על שיפוץ המשרד שלנו באופן מלא.

גם סהר וגם הצוות שלו היו מעורבים בכל שלבי הפרויקט. החשש הגדול ביותר בשיפוץ מעבר לקבלן מקצועי ומבין הוא נושא השקיפות וההוגנות וכאן אני יכול בהחלט לתת ציון גבוה מאד. ממליץ בחום"

אפרים דומב

20.7.20
"אני ושותפי רכשנו משרד בבניין הכשרת הישוב בבני ברק.

כאדריכל ומלווה לביצוע חלוקה והכשרתו ממעטפת לגמר לקחנו את משרדו של חגי נגר. לאחר מכרז נבחר קבלן מבצע "סער פרויקטים". כעת כשהמשרד מוכן אנחנו יכולים לחלוק שבחים לחברת סער פרויקטים על הביצוע, העבודה המקצועיות, העמידה בלוחות הזמנים שנקבעו, השקט שליווה אותנו לאורך כל המסע המלווה בחיוך. הפועלים, מנהל העבודה, הפיקוח שלו, האירו פנים ועברנו  חוויה טובה של התנהלות. שמח להמליץ על בעלי מקצוע כאלו."

ידין קאופמן אחזקות בע"מ

25.3.20

"עם סהר פרוייקטים התחלנו לעבוד באוקטובר 2019 עד היום, ואני ממליץ בחום.

רכשתי משרדים במצב מעטפת וסהר פרוייקטים עשו עבודה מצויינת בהפיכת חלל ריק למשרדים איכותיים, נוחים ויפים. עבודתם מדוייקת ונקייה עם גימורים בסטנדרט גבוה. התהליך התבצע באדיבות ובשלו וה, עם זמינות והקשבה לכל סוגייה שעלתה.

גם לאחר אכלוס המשרדים, סהר פרוייקטים עדיין מוכנים לתת מענה במקרה הצורך."

אמיתי טפלא, מייסד ובעלים TOTAL MEDIA

1.12.19

"סהר פרוייקטים ביצעו עבורנו Total Media Ltd.

שיפוץ משרד מקיף ביותר בשטח של כ- 350 מ"ר, החל מהריסה עד למעטפת ובניה מ- א ועד ת, כולל החלפת כל מערכת המיזוג. תמונת הנושא של העמוד הזה היא ה"אחרי". העבודה עם סהר היתה נוחה ונעימה. היתה עמידה בלוחות הזמנים וביצוע ברמה גבוהה. למרות שהפרוייקט בוצע בתוך בניין משרדים פעיל, לא היתה כל הפרעה לשאר הדיירים. סהר עצמו נתן לנו הרבה שקט נפשי במהלך הבניה והרגשה שיש על מי לסמוך גם אחרי שהצ'ק האחרון נפרע."

ניצן​ הורביץ, מעצב פנים

16.7.19
"המפגש עם בעלי מקצוע חדשים תמיד מייצר אתגרים, שמחתי לגלות בעבודה משותפת עם סהר".

כי עומד מולי גוף מקצועי, מנוהל נכון ובעיקר קשוב.

מצאתי את העבודה יסודית, אכפתית ומסודרת, מה שתרם להצלחת הפרוייקט.

תודה לכם ומאחל לנו שיתופי פעולה בעתיד."

גליה רוזנבליט, מנהלת מחלקת בינוי ב"מוסדות חינוך"

8.1.17
"שלום רב, חברת סהר פרויקטים מבצעת עבור חברת "מוסדות חינוך" בניית חדרי כושר, אולמות חוגים, משרדי מנהלים וכן שיפוץ ובינוי נוספים.

העבודה מבוצעת ללא דופי, תוך הקפדה ברורה על עמידה בלו"ז וכן בהתאם לתקציב. יש לציין את השרות המהיר והאדיב הן של מנהלי החברה והן של עובדיה וכן מתן פתרונות יצירתיים בדרך להשגת תוצאה מושלמת. לפיכך, הנני ממליצה בחום התקשרות עם חברה זו."

יעל אלגום קקון, מעצבת פנים

7.12.15

"שמי יעל אלגום קקון, אדריכלית פנים מעל לעשור.

מתכננת דירות מקבלן, בתים פרטיים, שיפוצים, משרדים וחנויות. במסגרת העבודה שלי אני עובדת עם צוותים שגיבשתי במשך השנים.

עם סהר והצוות שלו, מסהר פרויקטים, התחלתי לעבוד בשנת 2008 ועד היום. סהר וצוותו מובילים רמת עבודה בסטנדרט גבוה ביותר, משלב הבניה ועד הגמרים המושלמים. לסהר ראש גדול, כך שמכין עצמו טכנית ומקצועית לכל אתגר שאציב בפניו. מעבר למקצועיות המשובחת

אציין את השקט שמעניק ללקוחות שלי, את האמון, האכפתיות ונהמענה לכל אתגר הניצב בשטח.

סהר הוא יד ימיני."

גליה רוזנבליט, מנהלת מחלקת בינוי ב"מוסדות חינוך"

8.1.17
"שלום רב, חברת סהר פרויקטים מבצעת עבור חברת "מוסדות חינוך" בניית חדרי כושר, אולמות חוגים, משרדי מנהלים וכן שיפוץ ובינוי נוספים.

העבודה מבוצעת ללא דופי, תוך הקפדה ברורה על עמידה בלו"ז וכן בהתאם לתקציב. יש לציין את השרות המהיר והאדיב הן של מנהלי החברה והן של עובדיה וכן מתן פתרונות יצירתיים בדרך להשגת תוצאה מושלמת. לפיכך, הנני ממליצה בחום התקשרות עם חברה זו."

סימונה גולדמן מימון, עו"ד

24/05/2022

''לעונג הוא לי לכתוב מכתב זה ולהודות לכם על ניהול, ליווי, הקמה ובינוי של משרדיי במגדל MTOWER  ברח' רחה פריאר 9 בבאר שבע. ברצוני להביע בפניכם את שביעות רצוני מאיכות השירות ומהליווי הצמוד. אני ממליצה בחום על חברתכם כמנהלת הקמה של משרדים, ניהול פרויקטים, ביצוע וליווי, אשר נעשו ברמת מקצועיות גבוה מאוד. תודה רבה לכם, ובעיקר לחן מנהל העבודה אשר לקח חלק משמעותי בניהול הפרויקט עד לסיומו המוצלח שתמיד היה זמין, קשוב עם נכונות להוציא לפועל את כל ה"שגעונות" שלי ושל המעצבת. יישר כח!''